تزریق ژل

جهت بهبود خط خنده، خط اخم عمیق  پشت دست یا هر گونه جای اسکار و زخم استفاده می‌شود. همچنین جهت حجم دادن  به لب، گونه و هر گونه پر کردن صورت در افرادی که بعلت افزایش سن دچار کاهش حجم صورت شده یا بشکل آناتومی دچار کاهش حجم برخی نقاط صورت هستندبه کار می رود.
ژل‌های مورد استفاده از نوع ژل های هیالورونیک اسید و مورد تائید می باشند.

فیلرها مواد پرکننده هستند که جهت افزایش حجم لب ، گونه و . . . و بهبود جای آکنه ، سوختگی ، اسکار و پرکردن خطوط عمیق اخم و خط خنده و خطوط کنار لب استفاده می شود.
تزریق ژل های قابل جذب هیالورونیک اسید با بی حسی موضعی انجام می شود. ترکیبات هیالورونیک اسید به علت قابلیت جذب آب فراوان و افزایش حجم حاصل از آن نیاز به حجم کمتری جهت تصیح چروک ها دارد. طول مدت ماندگاری این ترکیبات بسته به غلظت وبزرگی مولکول بین 12 تا 6 ماه است . نکته مهم آن است که این ترکیبات اثر مضری روی بدن  نداشته و حتی باعث می شود در تزریقات بعدی نتایج ، بهتر باشد .
در مورد مراقب ها ی پس از تزریق نیز :
 تا 12 ساعت به موضع آب نزنید. تا 24 ساعت آرایش نکنید.  تا 2 هفته از رفتن به سونا و گرفتن حرارت شدید دوری کنید. استفاده از کمپرس سرد قبل و بعد تزریق ، احتمال کبودی را کم می کند .
به طور خلاصه علت عوارض نادر، سازگاری بافتی ، نتایج طبیعی ، طراوت پوستی ، ماندگاری قابل توجه  و عدم ممانعت از انجام سایر اعمال زیبایی ترکیبات هیالورونیک اسید تبدیل به حاکم بلامنازع پرکننده  های بافتی شده است

 

 

 

     

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به "کلینیک پوست و مو و زیبایی مریم" می‌باشد. © 1392